Szafirowe paragrafy

Już po raz czwarty studenci prawa zmierzą się w walce o Szafirowe Paragrafy w ramach Ogólnopolskiego Konkurs z Publicznego Prawa Gospodarczego organizowanego przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA.

Tegoroczna edycja konkursu skierowana jest do studentów prawa w całej Polsce.
Uczestnicy w pierwszym etapie konkursu będą musieli zmierzyć się z kazusem z zakresu szeroko rozumianego prawa gospodarczego.

Zgłoszenie uczestnictwa w Konkursie należy nadsyłać w dniach 23 – 26 lutego 2015 roku, drogą elektroniczną na adres: zapisy@lublin.elsa.org.pl , w tytule należy wpisać ”Zgłoszenie do konkursu z Publicznego Prawa Gospodarczego”.
Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma w odpowiedzi konkursowy kazus, którego rozwiązanie należy odesłać w dniach 1 – 8 marca.

Fundatorem nagród oraz współorganizatorem Konkursu jest partner Elsa Lublin – Kancelaria Prawna Filipek & Kamiński.

Trzech laureatów Konkursu będzie miało niepowtarzalną szansę wzięcia udziału w praktykach w Kancelarii Filipek & Kamiński – co ważne, praktyka będzie mogła odbyć się w kancelarii w Lublinie lub w Warszawie – a o miejscu jej odbycia zdecydują sami laureaci.

Dla laureatów konkursu przewidziane są także atrakcyjne nagrody rzeczowe, ufundowane przez Kancelarię Filipek & Kamiński.

Zachęcamy do włączenia się do walki o atrakcyjne nagrody i dołączanie do grona uczestników Konkursu!

Więcej informacji na stronie na Facebooku.