sekretariat@kancelaria-fk.pl
ul.Wallenroda 2E lok. 5, 20-607 Lublin, Polska
ul.Stawki 2A lok. 146, 00-193 Warszawa, Polska

Follow us:

AktualnościDr Mariusz Filipek Pełnomocnikiem ds. deregulacji i dialogu społecznego w Ministerstwie Rozwoju i Technologii. Nowe horyzonty dla polskiej przedsiębiorczości

31 stycznia 2024

Z wielką dumą i satysfakcją informujemy, że dr Mariusz Filipek, partner zarządzający w naszej kancelarii prawnej, został dziś powołany przez Ministra Rozwoju i Technologii Krzysztofa Hetmana na stanowisko Pełnomocnika do spraw deregulacji i dialogu społecznego. To wyjątkowe wyróżnienie nie tylko dla dr. Filipka, ale również dla całej naszej kancelarii, świadczące o naszym głębokim zaangażowaniu w rozwój polskiej przedsiębiorczości i praworządności.

Pełnomocnik do spraw deregulacji i dialogu społecznego pełni kluczową rolę w realizacji planów Rządu oraz Ministerstwa Rozwoju i Technologii, mających na celu ułatwienie prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Jak podkreślił minister Krzysztof Hetman, deregulacja i zapewnienie stabilności prawnej to fundamenty, na których powinien opierać się rozwój przedsiębiorczości w naszym kraju.

Dr Mariusz Filipek, wykorzystując swoje bogate doświadczenie będzie odpowiadał za analizowanie i monitorowanie warunków działalności gospodarczej, przedstawianie propozycji działań legislacyjnych oraz podejmowanie dialogu z przedsiębiorcami. Jego wiedza i umiejętności będą nieocenione w identyfikacji barier prawnych i pracach nad ich usuwaniem, co bez wątpienia przyczyni się do poprawy jakości prawa oraz stworzenia lepszych warunków dla rozwoju przedsiębiorczości w Polsce.

To stanowisko jest nie tylko dowodem uznania dla dr. Filipka, ale także szansą na wprowadzenie istotnych zmian, które mogą znacząco przyczynić się do poprawy klimatu biznesowego w naszym kraju. Jesteśmy przekonani, że jego zaangażowanie i pasja przyniosą oczekiwane rezultaty, skutkując realnymi korzyściami dla polskich przedsiębiorców.

Jako kancelaria, jesteśmy niezmiernie dumni z tego osiągnięcia i będziemy z uwagą obserwować działania podejmowane przez naszego Partnera Zarządzającego na nowym stanowisku, wspierając go naszą wiedzą i doświadczeniem.
Wierzymy, że jest to kolejny krok na drodze do budowania silnej i konkurencyjnej gospodarki w Polsce.

Gratulujemy i życzymy mu sukcesów na nowej drodze zawodowej, mając nadzieję, że jego praca przyniesie długoterminowe pozytywne zmiany dla całej społeczności biznesowej w Polsce.

https://kancelaria-fk.pl/wp-content/uploads/2020/05/kancelaria-FK-logo-new-3.png
https://kancelaria-fk.pl/wp-content/uploads/2020/05/LBN-KONTAKT-4.png
SIEDZIBA
ul.Wallenroda 2E lok. 5, 20-607 Lublin, Polska
(81)534-89-35
(81)534-89-35
sekretariat@kancelaria-fk.pl

Follow us on Facebook

https://kancelaria-fk.pl/wp-content/uploads/2020/05/WAWA-KONTAKT.png
ODDZIAŁ
ul.Stawki 2A lok. 146, 00-193 Warszawa, Poland
(22) 636-01-89
(22) 621-10-99
sekretariat@kancelaria-fk.pl

Follow us on LinkedIn

LINKS

Copyright © Kancelaria Prawna Filipek&Kamiński 2020

EnglishPolish